Apie viska!...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apie viska!...

Uzsuk ir kalbeek kalbeek!
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Floodas

Go down 
+6
~Bill's girl~
shetoniukia
eveluinka
Panele
magazina
Federale;D
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 18:19

va padariau sita testa Very Happy
http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test
ir ziurekit kaip man gavosi:

Labas, mielas Kalėdų Seneli!


Mano vardas evelina. Sulaukiau 78 metų. Bet kai kurie blogi zmones manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti netiesa. Kiti pydarai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip vilkas, imu staugti kaip dramblys ir pasislepiu po stalu. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi tualete! Nes mano tėvai yra bybiai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški pimpalai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra plyta. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad alanas chosnau yra tikras lape, yva dainuoja blogiau negu zalgiris, o natalija zvonke - apskritai vista. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek pomidoras, nes per pamokas miegu, o per pertraukas parodau papus. Mokykloje aš jaučiuosi kaip kaime, o namuose tupiu kamputyje kaip pele. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai aids. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo lasiniai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik traktorius. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet kaune? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agurkas, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra sysis, o kita pusė - druska, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 73412321 litų. Mielas Seneli, nebūk kalakutas, išpildyk mano prašymą!


Tavo subininga Very Happy , faina ir su dideliais papais evelyte.




o stai sitaip gavosi federalei --->


Labas, mielas Kalėdų Seneli!


Mano vardas Simona. Sulaukiau 22 metų. Bet kai kurie sudai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sisioti. Kiti durniai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik meile. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip durniai, imu staugti kaip sernas ir pasislepiu spintoi. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi lovoi! Nes mano tėvai yra trenkti. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški lopai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra meslas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad deivis yra tikras lape, rondo dainuoja blogiau negu zalgiris, o Rasa - apskritai Varna. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek svogunas, nes per pamokas nieko, o per pertraukas nieko. Mokykloje aš jaučiuosi kaip lietuvoi, o namuose tupiu kamputyje kaip bebras. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai sinusitas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo kotletai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik lova. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet londone? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip vovere, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Viliojata. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - trupiniai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 2 litų. Mielas Seneli, nebūk lape, išpildyk mano prašymą!

Tavo grazus, bjaurus ir slykstus sima.
Atgal į viršų Go down
Federale;D
Admin
Federale;D


Pranešimų skaičius : 307
Localisation : Alytuzzz
Registration date : 2007-07-07

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 18:31

kam tu ikeliai dabar visi susilydis Laughing
Atgal į viršų Go down
https://kalbeeek.forumlt.com
QxQ
As greitas kaip sraige!
As greitas kaip sraige!
QxQ


Pranešimų skaičius : 108
Age : 31
Registration date : 2007-07-10

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 18:37

Geras Very Happy prisizwengiau Very Happy ypac patiko eves laisko paskutinis sakinys Very Happy
Atgal į viršų Go down
Federale;D
Admin
Federale;D


Pranešimų skaičius : 307
Localisation : Alytuzzz
Registration date : 2007-07-07

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 18:40

QxQ ir tu padaryk sita testa http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test
i ykelk cia Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://kalbeeek.forumlt.com
QxQ
As greitas kaip sraige!
As greitas kaip sraige!
QxQ


Pranešimų skaičius : 108
Age : 31
Registration date : 2007-07-10

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 18:56

Jus tikriausia mirsit is juoko :DDDD As pats skaitydamas is kedes iswirtau Very Happy


Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Petras petronelis. Sulaukiau 44554646511545645645645646545644564564564465456456456456 metų. Bet kai kurie dalajobai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Skiesti. Kiti jobanai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik . Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Pyderas, imu staugti kaip galwakojis ir pasislepiu bagazinej. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi rusy! Nes mano tėvai yra pedikai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški pedofilai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra toosas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad G&G yra tikras wisciukas, Delfinai dainuoja blogiau negu Rytas, o meta - apskritai cipas. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek zirnis, nes per pamokas dauzau snukius, o per pertraukas dodu y snuki. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Barbiu rojuj, o namuose tupiu kamputyje kaip buozgalwis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai aic. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo mishraine tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik protezai. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet pas Xzbit? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulwe, ramus (-i) kaip laikrodis ir išmintingas (-a) kaip Robertas ir Arturas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra myzalas, o kita pusė - *kakis*, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 456123789456454561531564 litų. Mielas Seneli, nebūk kate be kailio, išpildyk mano prašymą!

Tavo neswejkas, nenormalus ir psichopatas paulytis.
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:00

geras Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
~Bill's girl~
as kolkas naujokas!
as kolkas naujokas!
~Bill's girl~


Pranešimų skaičius : 46
Registration date : 2007-07-08

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:09

reikia ir man pabandyt Very Happy
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:10

~Bill's girl~ rašo:
reikia ir man pabandyt Very Happy
butinai pabandyk Very Happy
Atgal į viršų Go down
~Bill's girl~
as kolkas naujokas!
as kolkas naujokas!
~Bill's girl~


Pranešimų skaičius : 46
Registration date : 2007-07-08

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:23

totali nesamone gavos, net nendesiu nes nejuokinga xD
Atgal į viršų Go down
Ledine_ledi
as kolkas naujokas!
as kolkas naujokas!
Ledine_ledi


Pranešimų skaičius : 35
Age : 30
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:27

Man ty nerealiai xDDD Ljpiausiai mano man patyko vietos apie dežutesas y galas su makaka xDDD
------------------------------------------

Labas, mielas Kalėdų Seneli!
Mano vardas Čiūplea. Sulaukiau 52 metų. Bet kai kurie kakiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Nemeluoti. Kiti balvonay sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Barbė, imu staugti kaip skunkas ir pasislepiu mažoje dėžutėje su trimis skylėmis. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi super mažoje dėšutėje su dvejomis skylėmis! Nes mano tėvai yra protingi. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški tie kurie naktimis spokso y *kalta*. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra šlykštus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Cicinas yra tikras Povas, Yva dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Simona - apskritai zvirblė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas krapštau nosį, o per pertraukas atsistoju ant namo krašto y šaukiu, šaukiu, šaukiu.... Mokykloje aš jaučiuosi kaip Katytės tuoleatea..., o namuose tupiu kamputyje kaip puppy. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai kojų grybelis. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo bananai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik pagalvė. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet *kalta*? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip kopūstas, ramus (-i) kaip mini kėdutė ir išmintingas (-a) kaip Valinskas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra sisy, o kita pusė - miltay, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 64 litų. Mielas Seneli, nebūk makaka, išpildyk mano prašymą!

Tavo šiukšlina, šlykšti ir napakenčiama Guodutė.
Atgal į viršų Go down
~Bill's girl~
as kolkas naujokas!
as kolkas naujokas!
~Bill's girl~


Pranešimų skaičius : 46
Registration date : 2007-07-08

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:39

ai tada ir s idesiu xDD

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Adrija. Sulaukiau 36 metų. Bet kai kurie sliuzai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu nusisneketi. Kiti durneliai bandantys uzkariauti pasauly sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik isdurimas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip cheemijos mokytoja, imu staugti kaip tarakonas ir pasislepiu po zeme. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi menulyje! Nes mano tėvai yra forsai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški kazacstanieciai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra dalykas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad stano yra tikras katinas, 69 danguje dainuoja blogiau negu komanda be pavadinimo, o violeta riaubiskyte - apskritai tigre. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek pomidoras, nes per pamokas klausau muzikos, o per pertraukas elgiuosi arba atrodau kitaip nei kiti. Mokykloje aš jaučiuosi kaip meslo kruvoj, o namuose tupiu kamputyje kaip skuzdele. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai vezys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo vedarai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nauji auskarai. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Vokietija? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulve, ramus (-i) kaip stalas ir išmintingas (-a) kaip giedre rusyte. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - cinamonas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000004 litų. Mielas Seneli, nebūk padvesias voras, išpildyk mano prašymą!



Tavo apgavike, nedora ir vogianti Adryte
Atgal į viršų Go down
Ledine_ledi
as kolkas naujokas!
as kolkas naujokas!
Ledine_ledi


Pranešimų skaičius : 35
Age : 30
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:49

Man patyko:
Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip cheemijos mokytoja, imu staugti kaip tarakonas ir pasislepiu po zeme.
Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški kazacstanieciai.
xDDD
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:49

oi kiek daug pinigu nori Very Happy
ledine ledi tavo irgi fainas Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ledine_ledi
as kolkas naujokas!
as kolkas naujokas!
Ledine_ledi


Pranešimų skaičius : 35
Age : 30
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 19:53

eveluinka>> Ačio ;DDD SkaičiauW visų, bet tik po to kay paty parašiauW, nes tadar boto neydomo ;DDDD
Be to.. tu tep ificialiai... "Ledine_ledi"... HAU HAU HAU.... Retas atvėjis, kad tep kreyptūsy xDDD Vien federaley esu aš:.. Meškis, Čiupa-čiupsas, ledukas, ledinukas, kakis y da viskas kas tik nori tad xDDD
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 20:00

nu as kaip ce pasakius dar nepazistu taves tai reikia su nepazistamais buti mandagiai Very Happy
Atgal į viršų Go down
QxQ
As greitas kaip sraige!
As greitas kaip sraige!
QxQ


Pranešimų skaičius : 108
Age : 31
Registration date : 2007-07-10

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 20:17

taj kaj susipazinsi nemandagiai galesi? Very Happy
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 20:20

nu jo Very Happy
Atgal į viršų Go down
QxQ
As greitas kaip sraige!
As greitas kaip sraige!
QxQ


Pranešimų skaičius : 108
Age : 31
Registration date : 2007-07-10

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 21:15

nu nu Very Happy
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 21:19

valink is ce nuoshika Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


lol! lol! lol! lol!

kai man sitas patink Very Happy
valink is ce nuoshika Very Happy
ziurejot kas nors senden "kitas" ?
ejo tokia stora merga pas berna
tas bernas iskarta saka "kita" Very Happy
ir paskiau saka valink is ce nuoshika Very Happy
kai zvengiau Very Happy
Atgal į viršų Go down
QxQ
As greitas kaip sraige!
As greitas kaip sraige!
QxQ


Pranešimų skaičius : 108
Age : 31
Registration date : 2007-07-10

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 21:25

maciau :DDD geras buwa
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 21:28

kai as zvengiau Very Happy luzau tiesiog Very Happy
kokios ten visos fyfos Very Happy
jiem tik tooosas [pagal tave] Very Happy
Atgal į viršų Go down
QxQ
As greitas kaip sraige!
As greitas kaip sraige!
QxQ


Pranešimų skaičius : 108
Age : 31
Registration date : 2007-07-10

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 21:31

jooo as butinaj ziuresju kita serija Very Happy
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 21:35

as irgi Very Happy
o kada prasideda tas "kitas" ?
Atgal į viršų Go down
~Bill's girl~
as kolkas naujokas!
as kolkas naujokas!
~Bill's girl~


Pranešimų skaičius : 46
Registration date : 2007-07-08

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-10, 21:56

21.00 Wink
Atgal į viršų Go down
eveluinka
As skrenduU!
As skrenduU!
eveluinka


Pranešimų skaičius : 190
Registration date : 2007-07-09

Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime2007-07-11, 12:55

spasiba Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Floodas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Floodas
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» buves daktaras housas o dabar tik floodas joje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Apie viska!... :: Forumiečiai ir pramogos. :: Floodo barakas-
Pereiti į: